בית » אסתטיקה » גם הזמנה עוברת תהליך אסטטי

גם הזמנה עוברת תהליך אסטטי

גם הזמנה עוברת תהליך אסטטי

איך לעצב הזמנה לחתונה?

קודם כל מזל טוב!!!! אנחנו יודעים שאתם נמצאים בתקופה יפה אך לחוצה משהו ולכן אנחנו בדפוס קבסה כתבנו עבורכם את השיטות היצירתיות, הזולות והנוחות ביותר לעיצוב הזמנה לחתונה.

לפני שאתם ניגשים לעצב הזמנה כדאי שתסתכלו קצת באינטרנט כי לראות עוד רעיונות ולהבין ה אתם לא רוצים. שיטת האלמינצייה פועלת כאן מעולה. בדרך כלל עדיף שההזמנה תעוצב לפי הלך הרוח של הזוג והחתונה כולה. אם החתונה היא אלגנטית ויוקרתית בהתאם לזוג, כך גם ההזמנה. אם החתונה תהיה בחצר של ההורים עם קייטרינג אולי אפשר לעצב משהו פחות פורמלי. ההזמנה נותנת לאורחים את המושג לקראת איזה סוג אירוע הם הולכים.

בעבר הלא כל כך רחוק הייתה כמות מוגבלת של תבניות להזמנות, אבל היום המגוון הוא הרבה יותר גדול. גם מבחינה טכנולוגית האפשרויות הן כמעט בלתי מוגבלות.

הרבה זוגות היום בוחרים בתמונה קיימת ורומנטית שלהם על גבי ההזמנה. האחרים בוחרים בקריקטורה שלהם כדי לערב קצת הומור בהזמנה. כמו שציינו מקודם, כל זוג והאופי שלו. והאפשרויות שקיימות היום גם בחינם וגם בתשלום הן אדירות.

רגע לפני שאתם מעצבים תנסו להתייעץ עם מביני דבר כדי להחליט על גודל ההזמנה וקחו בחשבון שגודל ההשמנה צריך להיות מעט יותר קטן מגודל המעטפה. רוב אולמות האירועים היום מספקים מעטפות בשני גדלים: nnGJCr-Oc4-AA2-_bUL8INYPK4QnS-aSaztRa0jpbcw

  1. מעטפה מאורכת בגודל 11/23 ס"מ
  2. מעטפה מרובעת בגודל 13/19 ס"מ

ולכן גודל ההשמנה צריך להיות קטן בס"מ מגודל המעטפה.

  1. הזמנה מאורכת בגודל 10/22 ס"מ
  2. הזמנה מרובעת בגודל 12/18 ס"מ

לאחר שהסדרתם את גודל ההזמנה תאזרו בהרבה סבלנות כי השלב של עיצוב ההזמנה עצמו מלא באפשרויות ולכן חשוב שתבדקו קודם מה אתם מעדיפים ולאיזה סגנון של עיצוב אתם שניכם מתחברים יותר. חשוב גם לוודא ששנכם מתחברים אליו, כי הרבה פעמים יש חילוקי דעות בין בני הזוג ועדיף שתגיעו למעצב כבר עם דעה מאוחדת ומעוצבת.

את הנוסח אתם יכולים לקחת מכל הזמנה אחרת שראיתם. אתם יכולים לשנות ולהתאים אלכם אבל אל תתפרעו יותר מידי. עם העיצוב אתם דווקא כן מוזמנים להתפרע.

מזל טוב!!!!


דילוג לתוכן