בית » slaider » בית בסביבה ירוקה – כל היתרונות

בית בסביבה ירוקה – כל היתרונות

בית בסביבה ירוקה – כל היתרונות

האנשים אשר עוסקים בחקר החברה חלוקים בדעותיהם באשר למקום האידיאלי ביותר עבור האדם לחיות בו: בסביבה ירוקה קרוב ובתוך הטבע, או אולי עדיף דווקא לחיות בערים גדולות. אין כל צל של ספק כי לשני המקומות יש יתרונות וחסרונות כאלה ואחרים, ובסופו של דבר, הדבר נתון להחלטתו של האדם הספציפי על פי העדפותיו. בית בסביבה עירונית מאפשר לאנשים לגור בסביבה חברתית מאד מגוונת ופלורליסטית, ליהנות מחיי חברה מגוונים ועשירים בצורה מיידית וזמינה, אך איכות החיים במקומות אלה ירודה בשל הזיהום הגדול הקיים בעיר, זיהום האוויר, הרעש, מים פחות איכותיים וחוסר במרחבים. בית בסביבה ירוקה מאפשר לאנשים ליהנות מאיכות חיים הרבה יותר גבוהה, מאוויר צח ללא כל זיהום ורעש לא רצוי, ממרחבים גדולים ביותר לטיולים ולמשחקים ומהרבה הרבה ירוק מכל עבר מטבע הדברים.

בית בסביבה ירוקה לגידול ילדים

אין עוררין על כך כי רבים רואים בבית בסביבה ירוקה מקום אידיאלי לגידול ילדים. גידול ילדים קרוב ובתוך הטבע עדיף בעיניהם על גידול ילדים בעיר צפופה, מזוהמת ורעשנית מן הסתם. היתרונות לבניית בית בסביבה ירוקה למשפחות הם גדולים, לרבות:

  • בתים גדולים ומרווחים יותר מאשר בעיר
  • גינות וחצרות פרטיים
  • מרחבים ציבוריים גדולים וירוקים
  • ללא זיהום אוויר, רעש בלתי פוסק או לכלוך
  • השתלבות הילדים בטבע
  • חיים הרבה יותר שקטים ושלווים לכל בני המשפחה

איפה כדאי לבנות בית בסביבה ירוקה

האמת היא, כי אין צורך לנדוד לאיזורים מרוחקים ושוממים כדי לבנות בית בסביבה ירוקה. הכוונה בסביבה ירוקה היא בניית בית באיזור מחוץ למרכז העיר, אשר בו יש שטחים פתוחים ירוקים, כמו גנים ציבוריים גדולים, חורשות משחקים לילדים וכדומה. מקומות אלה מאופיינים ברחובות רחבים למדי, בהרבה מרחב ציבורי ושימת לב לשמירה על איכות הסביבה גם בתכנון מקומות אלה וגם בשימוש שנעשה בשיטות וחומרי בנייה באיזורים אלה. כך, בצורה משולבת יכול האדם ליהנות עם משפחתו מבית בסביבה ירוקה ולתרום לשמירה על איכות הסביבה באופן ממשי.

באדיבות אייל ד אבן ושיש, חברת הבניה שלך – http://www.eyalbniya.com/דילוג לתוכן