בית » slaider » תיקים מבדים ידידותיים לסביבה למניעת הרעלת אויר

תיקים מבדים ידידותיים לסביבה למניעת הרעלת אויר

תיקים מבדים ידידותיים לסביבה למניעת הרעלת אויר

אין זה סוד כי המודעות לשמירה על איכות הסביבה בעולם כולו הביאה עימה חידושים בתחומים רבים כאלה ואחרים, ואחד מן החשובים שבהם הוא תחום התיקים ושקיות הסופר. עד לפני כמה שנים היו מיוצרים תיקים ושקיות סופר מחומרים סינטטיים ובראשם ניילון או פלסטיק בעיבודים שונים. יש לציין את העובדה כי חומרים אלה כבר מזמן ידועים כמזהמי סביבה גדולים גם מהיותם חומרים, שלוקח להם מאות שנים להתכלות כאשר מטמינים אותם בתוך האדמה, גם מהיותם מסוכנים לסביבה בעת שריפתם, אשר מרעילה את האוויר וגם מהיותם מסוכנים לבעלי חיים אשר חושבים אותם למזון, ומתים כתוצאה מאכילתם.

המגמה הירוקה בייצור תיקים

כיום ישנה מגמה גדולה מאד לעבור לייצור תיקים מבדים ידידותיים לסביבה, תיקים מבדים טבעיים ללא תוספות של חומרים סינטטיים כלל. תיקים המיוצרים בצורה זו אינם מזהמים את האוויר, כאשר הם נשרפים, והם מתכלים במהירות רבה באדמה מהיותם עשויים מחומרים אורגניים (טבעיים) בלבד. חברות וארגונים רבים ברחבי העולם החלו לאמץ את תיקי הבד הרבה פעמים על פני שקיות הניילון או הפלסטיק החד פעמיות, ובכך הן תורמות רבות לשמירה על איכות הסביבה ללא כל צל של ספק.

הבדים המובילים בייצור תיקים ירוקים אלה הם:

  • ·         בד כותנה
  • ·         בד לא ארוג
  • ·         בד יוטה
  • ·         בד קורדורה

בעזרת בדים אלה ניתן לייצר כיום כל תיק לכל סוג של מטרה, החל מתיקים לנשיאת מצרכים מהמרכול, דרך תיקי בית ספר, תיקי טרולי, תיקים לפיקניק, צידניות, תיקים לסחיבת מסמכים, תרמילים לטיולים, תיקי מחשב, תיקי סטודנטים, תיקים לאנשי מקצוע בעלי צרכים מיוחדים וכיוצא באלה סוגים שונים של תיקים.

בדים אלה אינם גורמים לזיהום או להרעלת האוויר בעת שהם מסיימים את חייהם ומושלכים לאשפה, הם מתכלים במהירות באדמה והם חזקים מאד. חשוב לציין, כי ניתן להדפיס עליהם מסרים שונים שיווקיים או אחרים, והם משמשים בכל מקום ולכל סוג של מטרה.דילוג לתוכן