בית » תזונה ודיאטה » קייטרינג כשר – אורגני

קייטרינג כשר – אורגני

קייטרינג כשר – אורגני


העולם המסורתי / דתי הולך ומתקדם ללא כל צל של ספק יחד עם התמורות העולמיות בכל הקשור לסוגי המזון אשר מוגשים בו לרבות בחירה במזון אורגני. חשוב לזכור כי מטבע הדברים העולם המסורתי / דתי מחוייב לשמירה על כשרות במזון וכך גם במזון אשר מוגש באירועים שונים, ויש להקפיד על קייטרינג כשר או כשר למהדרין על פי הצורך והמסורת של כל עדה ועדה לצורך הענין. אבל מעבר לכך יש משפחות רבות אשר מקפידות גם על אכילת מזון כשר אורגני. כלומר, הן מקפידות מן הסתם לא רק על הלכות הכשרות, אלא שהן עושות זאת עם מוצרי מזון אורגניים בלבד או בצורה חלקית.

מה הוא קייטרינג כשר אורגני ?

קייטרינג כשר אורגני הוא קייטרינג כשר על פי ההלכה אשר בו נעשית בעצם הפרדה בין חלב לבשר בין כלי אוכל למאכלים בשריים וחלביים ובין כלי בישול כאלה. בנוסף לכך, בכל קייטרינג כזה יש משגיח כשרות המוודא כי כל ההלכות מיושמות בהקפדה. ובנוסף, בקייטרינג מסוג זה נעשה שימוש בחומרי גלם אורגניים.

חומרי גלם אורגניים הם מוצרי מזון בסיסיים שמגודלים בצורה אורגנית (טבעית) ללא ריסוס כימי, ללא התערבות גנטית, וללא שימוש בחומרים סינטטיים כל שהם. מדובר בעיקר בגידול ירקות ופירות, אך גם בגידול בעלי חיים למוצרי חלב, לבשר וכדומה. יש להקפיד שבעי חיים אלה לא מקבלים תוספות של תרופות להאצה בגידול או להאצת תנובת החלב, ושיש להם מרחב מחייה גדול ושהם אינם כלואים בכלובים קטנים וצרים.

קייטרינג כשר אורגני או קייטרינג כשר למהדרין יכול לספק את שני הדברים – גם אוכל כשר וגם אוכל העשוי מחומרי מזון אורגניים.

השירותים השונים של קייטרינג כשר

  • ·         קייטרינג כשר למהדרין – כולל משגיח צמוד במקום
  • ·         קייטרינג כשר לאירועים בכל רחבי הארץ – אירועים משפחתיים, עסקיים וכדומה
  • ·         שירותי הסעדה על בסיס יומי – למוסדות חינוך, לטיולים וכדומה
  • ·         שירותי קייטרינג כשר לשטח – שירותים לאזכרות, לשבעה, לסעודות הבראה וכדומה
  • ·         שירותי קייטרינג כשר אורגני לכל הנזכר למעלה.

להזמנת מנות קייטרינג כשר אורגני לחצו כאן דילוג לתוכן