בית » איכות חיים » לאיכות חיים: גדרות רשת לגינה שומרות עליכם בלילה

לאיכות חיים: גדרות רשת לגינה שומרות עליכם בלילה

לאיכות חיים: גדרות רשת לגינה שומרות עליכם בלילה

האם פעם חשבתם עד כמה גדרות רשת יכולות לשמור עליכם בלילה? רוב האנשים לא חושבים על כך לעומק. אולם, ככל שתתעמקו במחשבה הזו – אתם תגלו עד כמה הרעיון היפה של גדרות רשת לגינה, מאפשר לכם לישון בשקט ובבטחה. לכאורה, מבט מרחוק על גדרות הרשת, יגרום להן להיראות פשוטות למדי – מדובר כאמור על גדר בצורת רשת, עשויה מ PVC, ובצורות שחוזרות על עצמן. בפועל – זוהי אחת הגדרות הבטוחות ביותר שיש, ומקבלים בעזרתן תמורה מלאה לכסף שהשקעתם.

לצפייה בגלריית רשתות היכנסו לכאן>>

image (1)

 

מדוע הגדרות בטוחות כל כך?

  • החומר – כפי שציינו, גדרות רשת לגינה עשויות מחומר שנקרא PVC. החומר הוא עמיד וחזק במיוחד. בין השאר, הPVC איננו רגיש לשינויי טמפרטורה קיצוניים, ואף לא רגיש לקרני שמש חזקות או לרוחות ולגשם. כך, גם לאחר שנים רבות – הדר נותרת איתנה במיוחד.
  • גובה – ניתן להזמין גדרות רשת לגינה בגובה רב. מדוע הגובה נדרש? כמובן, כדי למנוע חדירה פוטנציאלית לתוך הגינה שלכם. בעוד שגדרות אחרות יכולות להיות נמוכות יחסית וקלות למעבר, הרי שאת גדר הרשת אפשר להתקין לגובה רב. מאחר שהPVC הוא חומר עמיד יחסית, וגם לא יקר – אפשר להשקיע בגדרות גבוהות, ועדיין לעמוד במסגרת התקציב שלכם.
  • פריצה? – האם ניתן לפרוץ גדרות רשת לגינה? לכאורה כן, כשם שניתן לפרוץ כל חומר. בפועל יש לזכור שהדבר לוקח זמן ולגדר הרשת יש יתרון משמעותי – היא מרעישה כשמזיזים אותה, ובטח כשמנסים לפרוץ אותה. הדבר מעיר את בני הבית באופן מידי. מעבר לכך, ניתן לחבר מערכות אזעקה מיוחדות לגדר שמזהות נגיעה.

זה הזמן להתחיל לישון

אם אתם רוצים לישון בשקט, אתם מוזמנים לפנות לחברת חומרי בניין וגידור בע"מ. החברה מספקת מגוון רחב של גדרות רשת מכל סוג – ואף שירותים נוספים בתחום.


דילוג לתוכן