בית » איכות חיים » טיפול שורש – לא נעים לא נורא

טיפול שורש – לא נעים לא נורא

טיפול שורש – לא נעים לא נורא

הרבה אנשים שמעו על טיפול שורש ועברו טיפול מסוג זה אך הם אינם יודעים מדוע רופאי שיניים ממליצים על טיפול זה בהשוואה אל טיפולים דנטליים אחרים ומדוע כה חשוב לבחור את אותה מרפאת שיניים בה יש ציוד משוכלל לטיפולי שורש ועובדים בה רופאים שמומחים בתחום. במאמר זה נספק לקוראים שלנו רקע על כל הקשור אל טיפולי שורש בישראל.

 

חשוב לשים לב

רוב האנשים מבקרים אצל רופא שיניים מספר פעמים בחייהם וכל אחד מאיתנו מודע לעובדה שיש רופאים רבים שעוסקים בתחום הדנטלי בישראל, אם כך נשאלת השאלה, כיצד אנשים בוחרים את אותו רופא השיניים שיבצע טיפולי שורש בפיהם. התשובה היא שלא כולם מודעים לעובדה שיש מומחים לטיפולים מסוג זה ולכן אנשים רבים פונים אל רופא שהומלץ להם על ידי חברים או אל מרפאה שעובדת בשיתוף פעולה עם אחת מקופות החולים ומאפשרת מחירים נוחים בעבור טיפולים שונים, ביניהם גם טיפולי שורש ובניית כתרים.

 

בוחרים במומחה- טיפולי שורש

אמנם כל רופא שיניים בישראל יכול לבצע טיפולי שורש אך אם תשימו לב, תבחינו שבעשור האחרון רוב רופאי השיניים מעדיפים לעסוק בתחום או שניים של התמחות דנטלית ולפרסם את עצמם באמצעות התמחות זו. כלומר, בהחלט ניתן לשמוע על רופא שמומחה בטיפולי שורש למיניהם ומחזיק במכשור מתקדם, המאפשר לו לראות מתי הוא מגיע לעצב של השן ומהי הדרך הטובה ביותר להוציא את העצב מבלי לגרום נזק לאזורים אחרים בחניכיים ובלסת של המטופל.  מסיבה זו אנשים שבדרך כלל סובלים מבעיות שונות בשיניים, בחניכיים ובלסת, בוחרים לפנות אל רופאים שמתמחים בתחומי הטיפול להם הם זקוקים.

 

טיפולי שיניים- לא מוותרים על הטוב ביותר

אז.. אם הרופא שיניים שלכם אמר לכם שאתם צריכים לעבור טיפול שורש ואתם מעוניינים לעבור טיפול זה אצל רופא שיבצע את העבודה הטובה ביותר מסיבה הפשוטה ביותר שמדובר על תחום ההתמחות שלו, קרוב לוודאי שתבחרו ברופא שמומחה בטיפולים אלו גם אם עלותו מעט גבוהה יותר. חשוב לזכור שחשוב מאוד להוציא את העצב בזהירות ולהמשיך לטפל בשן עד אשר ניתן ללעוס באמצעותה באופן תקין. בחירת רופא השיניים או המרפאה שלכם לביצוע טיפול מסוג זה, צריכה לכלול מרפאה עם ציוד מיוחד, כמו למשל מיקרוסקופ שמאפשר לאתר את כל התעלות של השן ובעיות שונות הקשורות אליהן. זאת על מנת להעניק לשן את הטיפול הטוב ביותר. מרפאה בה עובד רופא שמומחה בתחום ומרפאה בה שומרים על רמת סטריליות גבוהה ביותר, היא המטרה שלכם


דילוג לתוכן