בית » אסתטיקה » כמה עולה ניתוח אף

כמה עולה ניתוח אף

כמה עולה ניתוח אף

הרבה אנשים מודעים לעובדה כי המראה שלהם הוא במידה רבה הדבר אשר מאפשר להם להיכנס אל התפקיד עליו הם חלמו ולו על מנת לפחות לבצע את דריסת הרגל הראשונה במקום שבו מעוניינים להתפתח. אנשים אוהבים אנשים יפים ומעדיפים להיות במחיצת אנשים שנראים טוב ומטפחים את עצמם מאשר בסביבה של אנשים לא מושכים ובעלי אסתטיקה נמוכה, ובשל העובדה הפשוטה הזאת אנשים רבים נוהרים על מכוני היופי השונים כדי לבצע כל מינים של טיפולים אסתטיים שיאפשרו להם להרגיש הכי יפים שאפשר, חלק מן הטיפולים האלה הם טיפולים כירורגיים שנעשים על ידי מנתח כאשר הטיפול המוביל בקרב הניתוחים של הבחירה הוא ניתוח אף.

מכיוון שזה האיבר הכי בולט שנמצא ממש במרכז של הפנים, זה די ברור לראות מדוע אנשים שלא התברכו באף סולד או אפילו כזה שנמצא בפרופורציות הנכונות אל אלה של הפנים ממש מעוניינים לתקן את הבעיה ולקבל את האף עליו חלמו כל חייהם, הבעיה מתחילה ברגע בו הם מתחילים לברר לגבי העלויות עבור ניתוח אף מסוג זה ומגלים כי לא מדובר בסכום נמוך. איך אפשר להשיג את המראה המושלם אחרי הכל? ממשיכים לקרוא ויודעים לבצע את התהליך בעלות הכי משתלמת.

איך משיגים סבסוד על ניתוח אף

אז לאחר כמה פגישות אצל כמה מנתחי אף מומחים נתקלתם בעלויות שלא ממש משתלבות עם האפשרות שלכם לבצע את התשלום, אז החלטתם לעשות ביצוע קצת יותר מעמיק עבור העלויות האפשריות שאולי כן קיימות בכל התחום הזה של ניתוחי אף ברחבי הארץ. להלן כמה אלטרנטיבות שיכולות לסייע להגיע אל המראה הנכסף עם ניתוח אף שעולה פחות ממה שהציעו לכם מנתחי אף מוכרים בענף זה.

השוואת מחירים – אל תלכו ישר אל המנתח הראשון שעליו שמעתם הכי הרבה בכלי התקשורת השונים, לרוב אנשים אלה שיש להם מוניטין גבוה ביותר בשוק הניתוחים הפלסטיים מציגים מחירים גבוהים ביותר אשר אחוז ניכר מהם הוא עבור השם של המנתח. בצעו סקר שווקים בדיוק כמו שאתם מבצעים כאשר אתם רוצים לרכש דבר יקר ערך אחר, רק שימו לב אל חוות דעת של טיפולים קודמים, אל מוסד הלימודים וסוג ההתמחות שהושגה שם. רק לאחר כל אלה תוכלו להשיג כמה שמות של מנתחי אף מדופלמים ובעלי ניסיון שמהם תבחרו את ההצעה המשתלמת ביותר.

בדיקה מול קופות החולים – במקרים רבים הביטוחים בהיררכיה הגבוהה יותר של קופות החולים השונות מציעים סבסוד ניכר של העליות עבור טיפולים שונים וזה יכול לכלול גם את ניתוח האף שאתם רוצים לבצע, לכן בררו דבר ראשון עם קופת החולים שאליה אתם משתייכים מהו סוג הסבסוד ואיזה רופא מנתח מבצע את הטיפול תחת עלות נמוכה של ניתוח אף זה.

חשוב: קחו בחשבון כי העלות תשתנה גם ברגע בו מדובר בניתוח אף מורכב מזה ה"רגיל" שמבצעים מנתחי אף רבים.


דילוג לתוכן