בית » תזונה ודיאטה » מידע על מדבקות הודיה (HOODIA) להרזיה

מידע על מדבקות הודיה (HOODIA) להרזיה

מידע על מדבקות הודיה (HOODIA) להרזיה

כל אחד חושב שיש לו כמה קילו שניתן להוריד לקראת הקיץ. ישנם אנשים הנכנסים למשטר דיאטה כבר בסוף החורף ומגיעים לקיץ עם ריבועים בבטן. אחרים נכנסים למשטר אימונים מפרך המאפשר להם לאכול ללא הגבלה אך להשקיע כל יום כמה שעות בספורט.

אך לא לכל אחד יש את הזמן והאנרגיה לכך, אנשים אלו מוזמנים לחפש מידע על מדבקות הודיה (HOODIA) להרזיה. מדובר במוצר מהפכני שיצר גלים גדולים עם יציאתו לשוק הישראלי. למעשה המדבקות מכילות תמצית גורדוני, המופקת מצמח הקקטוס הודיה. תמצית זו נכנסת לזרם הדם ומאפשרת ירידה משמעותית בחשק למתוקים ולאוכל בכלל.

התמצית גורמת לתחושת שובע ובכך מאפשרת לצרוך פחות קלוריות ופחות נשנושים לאורך היום. כל מדבקה מספיקה ל – 24 שעות, ובכך מאפשרת לכם יום שלם ללא נשנושים וללא אכילה רגשית.

מדבקות הודיה – כל הנתונים שחשוב לדעת

ראשית כל, חשוב לציין כי מדובר במוצר טבעי הבטוח לשימוש, ללא תופעות לוואי. עם זאת, יש לקחת בחשבון כי המוצר גורם לתחושת שובע לאורך זמן, ולכן לא מומלץ להמשיך להשתמש במוצר מעבר לכמה חודשים רצופים. המדבקה מכילה מעבר לתמצית צמח הקקטוס, גם תמצית תה ירוק על מנת להגביר את אפקטיביות הטיפול ולגרום לירידה מזורזת יותר במשקל הגוף.

מי שמעוניין בתהליך הרזיה מהיר ויעיל יותר, יכול להתייעץ עם דיאטנית העומדת לרשותם של לקוחות החברה. ניתן לשאול אותה שאלות כללית בנושאי תזונה, להרכיב עמה תפריט אישי וללמוד הרגלי אכילה נכונים על מנת לאכול בצורה בריאה ומאוזנת. בכל מקרה, גם ללא שינוי בתפריט התזונתי שלכם עדיין תחוו את תחושת השובע והירידה במשקל תתחיל להתרחש.

החומרים הפעילים המצויים במדבקה נקלטים דרך נקבוביות העור בצורה איטית והדרגתית, ובכך מאפשרים תחושת שובע נעימה לאורך כל היום. כל מוצר מכיל 30 מדבקות האמורות להספיק ל – 30 ימי שימוש, מומלץ להחליף מדבקה כל בוקר כדי לחוות את התוצאה האופטימלית ביותר של השימוש.

לסיכום, ניתן למצוא מידע על מדבקות הודיה להרזיה באתרי האינטרנט השונים כמו גם תגובות אוהדות וביקורות חיוביות של אלפי לקוחות מרוצים. כאמור, על מנת לזרז את תהליך ההרזיה מומלץ להקפיד על דיאטה קלה של עד 1500 קלוריות ביום. ניתן ואף מומלץ להיעזר בצוות הדיאטניות של החברה, להתייעץ עמן לגבי תזונה מאוזנת ונכונה ולהרכיב תפריט אישי. כמובן ששילוב עם אורח חיים בריא יביא את התוצאות הטובות ביותר.

*מאמר זה והמידע בו באדיבות dietmaster.co.il


דילוג לתוכן