בית » הריון ולידה » מה צריכים לכלול שירותי אמבולנס פרטי

מה צריכים לכלול שירותי אמבולנס פרטי

כשאנחנו חושבים על אמבולנסים אנחנו בדרך כלל חושבים על מד"א, ויתכן שזוהי שגיאה

כשאתם שומעים את המילה אמבולנס, סביר להניח כי הדימוי הראשון שקופץ לראש שלכם הוא דימוי של אמבולנס של מגן דוד אדום, שדוהר לזירת תאונה או אירוע כזה או אחר. ובכן, אלה הם באמת האמבולנסים המוכרים ביותר והנפוצים ביותר בישראל כיום, אבל דבר אחד שרבים לא מכירים ושיכול לשפר באופן משמעותי את החיים של רבים מכם, הוא אמבולנסים פרטיים. האמבולנס הפרטי הוא גם במקרים רבים זול יותר מזה של מד"א (שהחשבון שלו מגיע אליכם לאחר זמן מה, והוא לא זול), הוא גם מותאם יותר לצרכים של כל לקוח באופן ספציפי, והוא גם נותן מענה איכותי ומדויק עבור כל נסיעה של מטופל, פצוע או חולה בתיאום מראש.

מה צריכים לכלול שירותי אמבולנס פרטי איכותיים ורלוונטיים עבור הצרכים שלכם?

  • צוות רפואי מקצועי – כשאתם פונים לשירות מקצועי של אמבולנס פרטי, הבסיס האיכותי שנחוץ לכם משירות זה הוא צוות רפואי איכותי שמלווה אתכם בתוך האמבולנס עד היעד שלכם. הצוות הרפואי הזה צריך לכלול חובש, פרמדיק ובמקרים מסוימים גם רופאים – כל מה שנחוץ בכדי לתת לכם את הבסיס המקצועי הרלוונטי עבור איכות השירות הרפואי שנחוץ לכם.
  • מכשור מתאים – לכל אחד מאתנו יש צורך רפואי אחר שבגינו אנחנו זקוקים לשירות של אמבולנס פרטי – אצל חלקנו זוהי מחלה כרונית, אצל אחרים זוהי פציעה קשה – ובכל מקרה, יש לוודא כי האמבולנס הפרטי מחזיק במכשור המתאים בכדי לשמור על הסביבה שבו נוחה ובריאה ככל הניתן עבור מי שנוסע בו.
  • לוח זמנים מדויק – נסיעות באמבולנס פרטי הן נסיעות שמובילות חולים בין בתי חולים, בין בתים ובנסיעות ארוכות, בצורה בריאה ומדויקת. הדיוק הזה מתבטא גם בעמידה בלוחות זמנים מקצה לקצה.

עם צוות איכותי וטיפול מקצועי ומותאם ללקוח, שירותי האמבולנס הפרטי הם איכותיים ביותר

שירות מקצועי של אמבולנס פרטי הוא שירות שמעניק שקט נפשי רציני מאוד עבור מי שזקוק לו. כך, בצורה מקצועית ובריאה ביותר, אנחנו מבטיחים כי כל נסיעה בכל אורך ובכל פרק זמן, תהיה נסיעה שמתאימה לצרכים המיוחדים של החולה או הפצוע.


דילוג לתוכן