בית » Uncategorized » עוסקים בשירותי הובלה? שמרו על הגוף שלכם!

עוסקים בשירותי הובלה? שמרו על הגוף שלכם!

ענף ההובלה כרוך בעבודה פיזית קשה שעשויה לפגוע בכם

עבודה של סבל או מוביל הינה עבודה פיזית קשה הכוללת בתוכה הרמת משקלים רבים באופן יום-יומי ולעיתים אף העלאת והורדת המשקלים האלו בחדרי מדרגות. ללא ספק ישנן אופציות רבות לפגוע בגוף כשעוסקים במקצוע הזה, ולכן חשוב לדעת כיצד לעבוד בצורה נכונה ולאזן את המשקלים בכדי להימנע מפגיעה קשה בגופכם. ישנן חברות הובלות בקריות אשר מעבירות הדרכות מרוכזות לעובדים בנושאי בטיחות בעבודה וטיפים לשמירה על הגוף בזמן העבודה. במידה וחברת ההובלות שאתם עובדים בה לא מעבירה הדרכות כאלו, ריכזנו עבורכם מספר טיפים לשמירה על גופכם בזמן העבודה.

טיפים לשמירה על הגוף לעובדי הובלה

סבלים ועובדי הובלה נוספים עשויים לסבול מבעיות גב, כאבי שרירים, כילה, ובעיות בריאות נוספות אשר עשויות להיגרם כתוצאה מסחיבת משקלים כבדים. ריכזנו עבורכם עצות שימושיות לשמירה על בריאות גופכם בעבודה.

  • הרמה מבוקרת של משקלים – כאשר אתם מגיעים לעבודה ורוצים להתחיל להרים ריהוט שאתם צריכים להעביר, עצרו רגע וחישבו האם זהו פריט שאתם מסוגלים להרים בעצמכם, או שמא אתם זקוקים לעזרה מחבר לעבודה. אתם מכירים את הגוף שלכם ויודעים מהו המשקל המקסימלי אשר אתם מסוגלים לשאת, לכן תתכננו מראש כל הרמה של ריהוט וחפצים כבדים ותנסו להבין האם אתם יכולים להרים אותו בעצמכם מבלי לפגוע בגופכם.
  • שימוש בחגורת גב – הרמת משקלים יכולה לפגוע קשות בגב בכלל ובגב התחתון בפרט. לכן, חשוב מאוד להקפיד על שימוש בחגורת גב המסייעת להגן על הגב התחתון. נשיאה לא מבוקרת של משקלים כבדים עלולה לגרום לפריצת דיסק ולבעיות גב נוספות המחייבות טיפול על ידי ניתוח. הקפדה על שימוש בחגורת גב יכולה למנוע בעיות גב קשות ביותר. חברת הובלות בחיפה והקריות מספרת שמאז שעובדיה החלו לחגור חגורת גב כמות בעיות הגב בקרב הסבלים קטנה משמעותית.
  • שמירה על מסת שריר – אין מה לעשות, סבלים הם לרוב אנשים שריריים יותר ולכן יכולים לשאת משקלים כה כבדים. בכדי להבטיח שתוכלו לעבוד כמו שצריך ולשאת משקלים כבדים בעבודה, חשוב להקפיד על שגרת אימונים והרמת משקולות בחדר כושר. כך תוכלו לשמור על מסת השריר שלכם, לפתח אותה, ולעבוד תוך פגיעה מינימלית בגופכם.

עבודה נכונה שומרת על גוף בריא

כאשר עובדים בכל עבודה פיזית שהיא, חשוב מאוד לשמור על כללי בטיחות ונהלים לעבודה בטוחה. מאחר והגוף שלכם הוא הדבר הכי יקר שיש לכם, הקפידו על עבודה בטוחה ובכך תשמרו על שלמות גופכם. אנו ממליצים לחברות ההובלות מכל הארץ להעביר הדרכות לעובדיהם ולשמור על שלמות גופם על ידי קביעת נהלי עבודה ברורים למען בטיחות העובדים, כפי שעשו בחברת הובלות בקריות. שמירה והקפדה על נהלי בטיחות תשמור על שלמות העובדים ועל אווירת עבודה בטוחה ונעימה.


דילוג לתוכן