בית » איכות חיים » מדוע כדאי להזמין שירותי אמבולנס פרטי

מדוע כדאי להזמין שירותי אמבולנס פרטי

ישנם לא מעט מצבים בהם שירות של אמבולנס פרטי הוא שירות רלוונטי שכדאי להכיר

אם אתם לא מכירים עד תום את המצבים בהם שירות של אמבולנס פרטי הוא שירות רלוונטי, הרי שחשוב להכיר אותם בכדי לדעת לקבל החלטה נכונה במצבים אלה. המצבים הרלוונטיים האלה הם מצבים בהם ישנה נסיעה רפואית נחוצה ומתוכננת – ופחות מצבים בהם יש צורך בטיפול ופינוי רפואי דחופים לטיפול נמרץ. מצבים שכאלה, בין אם מדובר בהסעה של קרוב משפחה מאושפז לאירוע משפחתי ובין אם מדובר בהעברה של מאושפזים בין מוסדות רפואיים שונים, הם מצבים בהם האמבולנס הפרטי מציע שירות איכותי יותר מזה של מגן דוד אדום, וכעת נבין מדוע.

מדוע, במצבים הרלוונטיים, שירות של אמבולנס פרטי יהיה השירות האיכותי ביותר עבורכם?

  • מחיר הוגן – הסיבה הראשונה בגינה שירות של אמבולנס פרטי הוא איכותי וכדאי עוד יותר מזה של מגן דוד אדום היא הכסף. המחיר שגובה האמבולנס הפרטי הוא מחיר קבוע, ברור ומוסכם מראש בהתאם לאופי הנסיעה ואורכה. אמבולנסים של מד"א, מאידך, שולחים לנו חשבון הרבה אחר כך, בלי שיש לנו אמירה או שליטה בחשבון, והדבר יכול להיות יקר משמעותית לעומת אמבולנסים פרטיים.
  • אנשי מקצוע איכותיים – איכות הטיפול הרפואי הניתן באמבולנס תלויה במידה רבה באנשי המקצוע הרפואיים הנמצאים בו, ובהקשר זה האמבולנס הפרטי – בו אנשי מקצוע איכותיים שמשלמים להם משכורת לפי המקצועיות שלהם, ולא מתנדבים צעירים וחסרי ניסיון – הוא שירות איכותי ומתאים יותר לצרכים שלכם.
  • רלוונטיות לצרכים שלכם – אמבולנס פרטי מבוסס על הלקוחות הפרטיים שלו, והשירות שהוא מעניק ניתן לכל אחד מהם באופן אישי ולא מכוון כללית לקהל רחב של מטופלים. משום כך, המוניטורים, התרופות ואמצעי הטיפול הייחודיים לאמבולנס – יהיו מתאימים לאופי הנסיעה והטיפול הרלוונטיים.

כל שנחוץ לכם הוא למצוא שירות מקצועי ומתאים של אמבולנס פרטי לצרכים שלכם

כשאתם צריכים לבצע נסיעה רפואית מתוכננת, השירות שאתם צריכים לחפש הוא אמבולנס פרטי איכותי – וישנן לא מעט אפשרויות גם בתחום זה. אתם צריכים למצוא שירות ברמה הגבוהה ביותר בתחום זה, ובעיקר שירות שיודע להתאים את עצמו לצרכים שלכם.


דילוג לתוכן