בית » Uncategorized » כיצד תבחר את האורטופד הנכון עבור ניתוח

כיצד תבחר את האורטופד הנכון עבור ניתוח

כאבים אורתופדיים שונים, הם כאבים אשר לא מעט אנשים סובלים מהם. לעיתים הפתרון עבור הכאבים הללו יהיה תרופות שונות או טיפול פיזיותרפיה ולעיתים לא יהיה מנוס לאדם הסובל מהכאבים הללו, מלעבור ניתוח אשר יסייע לו במיגור הכאבים ובשיפור איכות החיים. כיום ישנם לא מעט אורתופדים מקצועיים, בעלי ותק וניסיון בתחום. אולם, אם עליך לעבור ניתוח אורתופדי כלשהו, חשוב שתבחר את האו טורפד הנכון לצורך ביצוע ההליך.

כיצד בוחרים אורטופד?

כאמור, לעבור ניתוח אורתופדי זה לא תמיד דבר קל. אולם, לעיתים אין מנוס מלעבור אותו, בשל כאבים פיזיים שונים אשר משבשים את שגרת חיוו של האדם ופוגעים באיכות חיוו. אם הובחנת על ידי אורטופד כלוקה בכאבים כלשהם הדורשים התערבות ניתוחית, הרי שתוכל להגיע אל בית החולים ולעבור ניתוח על ידי כל אורטופד אשר יהיה פנוי לכך, כולל אורטופד מתמחה, או שתוכל לבחור אורטופד פרטי לביצוע הניתוח שלך בצורה הטובה ביותר. ישנם כמה פרמטרים לבחירת אורטופד פרטי בצורה הנכונה:

  • מקצועיות – חשוב מאוד לברר בטרם בוחרים את האורטופד, כי מדובר באורטופד מקצועי מאוד בתחומו. ניתוחים העוסקים בתחום האורתופדיה לא פעם צריכים להיות מדויקים להפליא ולכן, המנתח העוסק בתחום חייב להיות מנתח מקצועי ומדויק.
  • חדשנות – אורטופד המבצע ניתוחים בשיטות חדשניות ואיכותיות, אשר מסבות למטופל נוחות רבה יותר, סיכויי החלמה גבוהים יותר וזמן התאוששות קצר יותר, הוא ללא ספק הבחירה הנכונה עבורכם.
  • ותק וניסיון – אין ספק שאינו דומה אורטופד בעל שנות ותק בתחום לאורטופד מתחיל ולכן, יש לבדוק כי אתם בוחרים אורטופד אשר לא החל את דרכו בתחום. כמו כן, חשוב לבדוק מהו הניסיון שיש לאורטופד בביצוע הניתוח אשר אתם עתידים לעבור.

מהו ניתוח החלפת מפרק ירך

עצם הירך מורכבת משני חלקים, אשר ביניהם יש סחוס. לא מעט אנשים סובלים מכאבים במפרק הירך בשל מחלות ילדות, שבר, פציעה או דלקת שמקורם בסחוס המחבר בין עצמות המפרק. אותם האנשים יזדקקו לרוב לניתוח החלפת מפרק ירך. כיום, ישנם אורטופדים המבצעים ניתוח החלפת מפרק ירך באופן קדמי. שיטה זו ידוע כשיטה אשר מעניקה למטופל יכולת להתאושש בצורה קלה יותר מהניתוח וכן, מגדילה את סיכויי ההחלמה שלו. החלפת מפרק ירך הוא ניתוח הרלוונטי לאנשים אשר סובלים מאוד מכאבים הנגרמים להם בשל מפרק לא תקין המחבר בין שני חלקי הירך. אורטופד מומחה יוכל לסייע לכם לאבחון הדבר וכן, בביצוע ניתוח הייעודי ברמה הגבוהה והטובה ביותר, אשר ישפר את חייכם.


דילוג לתוכן