בית » Uncategorized » ניתוחי הקטנת חזה

ניתוחי הקטנת חזה

כל מה שרציתם לדעת על ניתוחי הקטנת חזה

ניתוחי הקטנת חזה הינם ניתוחים המתאימים לנשים ולגברים אשר מעוניינים להקטין את גודל החזה שלהם. אצל גברים, התופעה של חזה גדול היא תופעה לא נעימה, ורבים מהם, במיוחד לאחר דיאטה רצינית, פונים לניתוח אשר יאפשר להם להסיר עודפי שומן מהחזה ולגרום לו למראה גברי ומרשים יותר.

אצל נשים מדובר בעיקר בעניין של נוחות. נשים בעלות חזה גדול סובלות פעמים רבות מכאבי גב, חוסר נוחות כללית, קושי במציאת בגדים מתאימים ועוד, ולמרות שנראה כאילו רוב הנשים שואפות לחזה גדול, במידות מסוימות זה כבר יותר קשה ונשים בעלות חזה גדול במיוחד פונות לטיפולים אלו בכדי לקבל מראה נשי יותר, ולזכות בנוחות רבה יותר.

היכן מבצעים את הניתוח?

היום מרפאות אסתטיקה רבות מציעות ניתוחי הקטנת חזה, לצד מחלקות האסתטיקה בבתי החולים השונים. לכן, לפני שאתם מחליטים לבצע ניתוח שכזה, כדאי לבדוק כמה אופציות שונות ולבצע השוואה הכוללת לא רק את המחיר, גם אם הוא פקטור חשוב עבורכם, אלא גם את הנתונים שמציעה המרפאה כמו הניסיון של הצוות הרפואי בה בניתוחים מהסוג הזה, המיקום של המרפאה וקרבה למקום המגורים שלכם, המלצות מחברים או מכרים שעברו ניתוח דומה, שירות לאחר הניתוח ועוד.

בנוסף, בדקו היכן תוכלו לקבל סבסוד בעלויות הניתוח כמו השתתפות דרך קופת החולים שלכם או דרך פוליסת ביטוח בריאות פרטית אשר נמצאת ברשותכם.

איך להתכונן לניתוח?

לפני ניתוחי הקטנת חזה חשוב מאוד לקבל את כל המידע לו אתם זקוקים. אל תתביישו לשאול את צוות המרפאה בה תעברו את הניתוח כל שאלה שיש לכם, בדקו את כל המידע הרלוונטי על ההכנות לפני הניתוח, הניתוח עצמו ותקופת ההחלמה לאחריו.

בנוסף, קחו בחשבון כי בימים הראשונים לאחר הניתוח תצטרכו עזרה צמודה ולכן אם אתם מתגוררים לבד כדאי להיערך עם מעבר לבית משפחה או חברים קרובים אשר יוכלו לסייע לכם בימים הראשונים לאחר הניתוח, מקום בו אתם מרגישים נוח מספיק לנוח ולהחלים היטב לאחר סיום התהליך. שימו לב כי כדאי שזה יהיה מקום קרוב יחסית למרפאה, שיהיה לכם נוח להגיע לבדיקות מעקב לאחר הטיפול.


דילוג לתוכן