בית » אסתטיקה » השתלות שיער פתרון מושלם לקרחת שלך 

השתלות שיער פתרון מושלם לקרחת שלך 

השתלות שיער פתרון מושלם לקרחת שלך 

השתלות שיער פתרון מוכח 

כיום רבים מין הישראלים סובלים מהתקרחות בשיערם, אך אם בעבר אדם שהשיער החל נושר מראשו היה נשאר ללא שיער כלל, היום עם התפתחות הטכנולוגיה השתלות שיער נעשה פתרון מוכח ויעיל לבעיה זו. למרות פתרון זה, אנשים רבים אינם מנצלים הזדמנות זו משום שהם חושבים כי השתלה זו עולה יקר מאד, אך טעות בידם התפתחות הטכנולוגיה בנושא גרמה למחירים של טיפולים אלו לרדת משמעותית וכיום כל אדם החפץ בטיפול כזה יכול לבצע אותו.

מהן השתלות שיער? 

השתלת שיער היא טכנולוגיה שבה משתילים זקיקי שערות הנלקחים מצידי אוזניים או מהעורף ומושתלים בהליך פשוט ביותר באזורים המתקרחים. קיימות שתי טכנולוגיות הנפוצות בתחום זה של השתלות השיער, השתלת שיער המיועדת לאנשים שיש להם שיער מלא ורוצים שיער מלא יותר, ושיטה נוספת המיועדת לאנשים קרחים הרוצים שיער מלא.

כמובן שכל שיטה מתאימה למטופל מסוים ויש לבצע התאמה לכך. 

מהן סוגי השתלות שיער הקיימות? 

ישנן מספר שיטות שיער נפוצות של השתלות שיער, ולכל השתלה יש את היתרונות והחסרונות שלה.

שיטת FUT

שיטה זו היא הראשונה שהחלה את כל התחום של השתלות השיער. בשיטה זו, הנחשבת לשיטה הוותיקה ביותר הרופא המטפל לוקח חתיכת עור עם זקיקי שיער מהעור המטופל ויחד עם הזקיקים הוא משתיל אותם באזורים הקרחים. הבעיה העיקרית בשיטה זו היא שנוצרים הצטלקויות רבות, וגם לאובדן של חלק מין הזקיקים. כיום שיטה זו אינה נפוצה.

שיטת FUE 

שיטה זו הינה השיטה המתקדמת והנפוצה ביותר בקרב השתלות השיער. בשיטה זו לעומת השיטה המסורתית משתמשים במכשור רפואי מתקדם, וכן בעזרת טכנולוגיה העוזרת לרופא המטפל לברור את הזקיקים המתאימים טרם ההשתלה להבטחת הצלחת הטיפול באחוזים גבוהים, ולהוציא את הזקיקים מהעורף ולהשתיל אותם מבלי לגרום לנזק לעור הקרקפת.

מי מבצע את השתלת השיער רופא או טכנאי? 

מחיר ההשתלה נקבע על פי רמת המומחיות של מבצע ההשתלה. במידה והמחיר שיוצע לכם הינו נמוך מין הממוצע סבירות גבוהה כי טכנאי מבצע את השתלות השיער. מחיר הגבוה יחסית יבטיח לכם, שרופא הינו האחראי הבלעדי להשתלת השיער שלכם, ובכך גם להצלחת הטיפולים. 

כמה טיפולים צריך לעבור?

בדרך כלל בשיטות החדשניות ביותר מספיק לעבור רק טיפול אחד כדי לקבל שיער מלא, ולעיתים רצוי לעבור עד שני טיפולים, לכן ישנה חשיבות רבה לבחור מקום המתמחה בהשתלות שיער. בארץ התחום אינו מפותח כל כך בוודאי לעומת תחומים רפואה אחרים, ולכן ישראליים רבים בוחרים לבצע זאת בטורקיה. 

יתרונות בביצוע השתלות שיער בטורקיה ומחירו 

בטורקיה מתבצעות מעל אלף השתלות שיער ביום דבר המבטיח את השליטה של המומחים שם. כמו כן מחירי השתלות שיער בין 7000 ל10.000 שקלים לטיפול לעומת הארץ שהוא כפול מהמחיר.


דילוג לתוכן