בית » איכות חיים » איך לשמור על הבריאות בבית בזמן שיפוץ?

איך לשמור על הבריאות בבית בזמן שיפוץ?

איך לשמור על הבריאות בבית בזמן שיפוץ?
בריאות בבית בזמן שיפוץ

בריאות בבית בזמן שיפוץ

בסביבת עבודה שבה עושים שיפוץ, בין אם מדובר בבית, במשרד או בבניין חדש שעומד לקום, מדובר בסביבה מסוכנת ולא בטוחה. מסמרים, זכוכיות ושברי חרסינה יכולים לחתוך את הרגליים אם עוברים יחפים באזור ולעתים גם לחדור דרך הנעל. האבק והפיח מעבודת השיפוץ עשויים גם כן לפגוע בבריאות. הרעש יכול להזיק לשמיעה וכאשר גם מים מעורבים בעבודה יש סכנת החלקה כמובן. כלומר הסכנה היא מכל הכיוונים ולכן אתם והילדים שלכם רוצים להיות רחוקים ככל האפשר מאזור העבודה.

הרחיקו את עצמכם ואת הילדים מאזור השיפוץ:

אנו מבינים כי לעתים רבות כאשר משפצים את הבית או חדר בבית אין אפשרות בני המשפחה לעזוב את המקום לתקופת השיפוץ וכי אלה צריכים לחיות במקום על אף העבודה והרעש הצפויים והאי נעימות של עובדי הקבלן במקום. עם זאת, השתדלו להרחיק את הילדים מאזור העבודה שלא יחטפו מכה, שלא ינשמו את האבק, שישמעו כמה שפחות את הרעש וכו'.

דאגו לניקיון לפני, תוך כדי ולאחר השיפוץ:

הניקיון הוא נושא מרכזי וחשוב מאוד לשמירה על הבריאות בזמן שאתם משפצים את הבית. ניקיון לפני שיפוץ למשל יעזור להכין את הבית לעבודת השיפוץ ולהשאיר את סביבת העבודה נקייה ומוכנה לעבודה. הניקיון בזמן השיפוץ הוא לא יעיל לטווח הארוך כיוון שהמקום יתלכלך בשנית, אולם ככל שתוכלו לשמור על סביבת עבודה נקייה גם במהלך השיפוץ זה יפחית מהסכנה הבריאותית. לבסוף כדאי להזמין שירותי ניקיון מקצועיים עם חברת ניקיון איכותית ואמינה עם סיום עבודת השיפוץ לניקיון כללי, הברקה ופוליש שגם יהפכו את המקום לבטוח ונקי יותר, גם יעניקו את הטאצ' המבריק וגם יספקו לכם ריח ובישום שייתנו תחושה נעימה יותר. חשוב כמובן להשתמש בחומרי ניקיון בטוחים לשימוש, לא לערבב בין חומרי ניקיון שונים שעשויים לגרום לבעיות בריאותיות שונות וכו'.


דילוג לתוכן