בית » אסתטיקה » 5 עובדות על הלבנת שיניים

5 עובדות על הלבנת שיניים

5 עובדות על הלבנת שיניים

אדם שרואה כי שיניו השחירו יגיע בדרך כלל לרופא שיניים כדי להתייעץ אתו בנושא זה. הרופא בוחן את מצבן של השיניים, מאפיין את הסיבה לשינוי בצבע ולמהות הכתמים, כמו כתמי ניקוטין, קולה, אבנית ועוד. בהתאם לכך הוא יציע ללקוח את אחת השיטות הקיימות, בהתאם לאופציה שתהיה הנכונה ביותר עבור הלקוח הספציפי.

מנורת לד כחולה

שיטה שבה רופא השיניים מפיץ אור כחול אשר בוקע ממנורה זו והוא עובר על כל אחת מהשיניים שנמצאות בחלל הפה. למנורה זו יש השפעה מצוינת על השיניים ואפשר לראות שינוי מהותי לפני ואחרי.

הלבנה באמצעו לייזר

השיטה החדשה שהיא גם זו שמתבצעת בדרך כלל אצל רוב הלקוחות היא הלבנה באמצעות לייזר. מדובר בשיטה חדשנית בעלת אפקטיביות רבה שגם מחזיקה לאורך זמן. רופא שיניים בחולון אשר מתמחה בתחום זה לאחר לימודים והשתלמויות בשיטה החדשנית, מורח ג'ל ייעודי על כל השיניים ולאחר מכן יוצר הגנה לחניכיים כדי שהן לא תפגענה בתהליך מקרני הלייזר.

הוא עובר באופן סיסטמתי על פני כל אחת מהשיניים ברצף ועל כל אחת מהן הוא עובר באמצעות מכשיר הלייזר הטכנולוגי. בדרך זו כל אחת מהשיניים הופכת להיות צחורה ומבריקה הן בחלק הקדמי והן בחלק האחורי שלה. לאחר הטיפול יש לעיתים עקצוצים אך הם נעלמים לאחר יומיים שלושה. באופן כללי מדובר בטיפול שאינו כואב ואינו יוצר בדרך כלל אי נעימות כלשהי.

נראות חלל הפה לאחר ביצוע הלבנת שיניים באמצעות שיטה ייחודית זו היא יפהפייה והמטופלים נהנים מאד להראות את השיניים היפות והלבנות שלהן. זוהי הרגשה מאד טובה ומאד נעימה והיא מעלה באופן משמעותי את רמת הביטחון העצמי של כל אדם. זוהי שיטה שהתפתחה מאד בשנים האחרונות ולאור ההצלחות שלה יש לה דרישה רבה.

שיטות נוספות להלבנת שיניים

בבתי המרקחת אפשר לקנות כמה סוגים של חומרים אשר יוצרים שיניים מולבנות. כמו לדוגמה מכחול למריחת חומר הלבנה שבאמצעותו מורחים את החומר על כל השיניים ותוך פרק זמן קצר הנראות הופכת ללבנה ויפה. כמו כן הלבנה באמצעות פסי הדבקה אשר מודבקים על כל השיניים בהתאם להנחיות ולאחר שמורידים את הפסים כל השיניים נראות בהירות, מבריקות ומאד אסתטיות.

אופציה נוספת היא תבנית סיליקון סד אשר מניחים את השיניים בתוכה ולאחר פרק זמן מסוים מוציאים ורואים שחל שינוי מהותי בנראותן של השיניים.

כל השיטות הללו מחזיקות זמן פרקי זמן קצרים יחסית ולאחר שההשפעה שלהם פגה, אם המטופלים מעוניינים בכך הם מבצעים את הפעולות הללו שוב.

החשיבה של רופאי השיניים

לאור העובדה שיש חומרים שההשפעה שלהם היא קצרה ואחרים שההשפעה שלהם היא ארוכה ההעדפה של רופאי השיניים היא לבצע הלבנת שיניים בלייזר כיוון שזה מחזיק זמן ארוך.


דילוג לתוכן