בית » איכות חיים » איך לבחור נעליים אורטופדיות לנשים?

איך לבחור נעליים אורטופדיות לנשים?

איך לבחור נעליים אורטופדיות לנשים?

האם קרה לך לפחות כמה פעמים שמיהרת לחזור הביתה, לחלוץ את הנעליים ולתת לרגליים שלך מעט להתאוורר ולנוח מהנעליים הלוחצות והמכאיבות? ובכן את לא לבד. לצערנו הרב אופנה ושמירה על הבריאות לא תמיד הולכים ביחד. לא פעם הדגמים של נעלי העקב נועדו כדי לספק נעליים קטנות, מעוצבות, עם עקב גבוה, כזה שנראה אופנתי ואיני מצד אחד אך בפועל לא באמת נוח במיוחד ובוודאי שלא תורם לבריאות שלנו שכן הליכה עם נעלי עקב מפעיל לחץ רב על כף הרגל ובצורה מאוד לא מאוזנת מה שעשוי לגרום לבעיות אורטופדיות שונות.

כיצד נעליים לא מתאימות עשויות לגרום לנזק בריאותי?

כל אחת רוצה נעל שתהיה גם יפה וגם נוחה אך זה לא תמיד הכיוון לצערנו. נעל טובה תהיה נעל רכה, נעימה וכזו שהדריכה עליה תהיה טובה, נוחה ונעימה. מבלי שנצטרך להתאמץ בכל צעד או לסבול מכאבים בסוף היום. נעליים אורטופדיות לנשים אלו בדיוק הנעליים שאתן צריכות. אלמלא השימוש בנעליים אורטופדיות מותאמות ונוחות מתפתח לחץ נוראי ולא מאוזן על הרגל מידי יום, במיוחד כאשר הולכים עם נעלי עקב מה שיוצר מצב של בעיות אורטופדיות רבות כמו כאבי גב תחתון, כאבים ברגליים, בעיות ברכיים ואפילו עיוותים במבנה כף הרגל לאורך השנים. 

כיצד נעליים אורטופדיות יכולות לעזור לכם?

נעליים אורטופדיות לנשים יכולות לעזור להפחית מחלות, סכנות בריאותיות נוספות, בעיות אורטופדיות שונות ועוד. כל אלו עשויות להיווצר כתוצאה מלחץ לא מאוזן ועומס רב על כף הרגל. הלחץ מגיע אל עמוד השדרה ועשוי ליצור כאבים ברגליים, בגב, בצוואר, בכתפיים ועוד. כאמור נקודות האנרגיה של הגוף כולו נמצאות ברגליים וכאשר אלה סובלות מכאבים, לחץ ועומס כך כל הגוף שלנו יכאב ויסבול. נעליים אורטופדיות לנשים יהיו בעלות סוליות מיוחדות ומדרסים אורטופדיים שיסייעו בהפחתת הלחץ על כף הרגל, שיפור האיזון והיציבה בהליכה, יצירת איזון במשקל על כף הרגל. 

שימוש במדרסים

אם אתן בכל זאת רוצות להשתמש בנעלי עקב או נעליים אופנתיות שונות תוכלו לעשות זאת באמצעות שילוב עם מדרסים אורטופדיים שיעשו את העבודה ויפחיתו את הלחץ על הרגל. מדרסים אלה ניתן לייצר בהתאמה אישית למבנה כף הרגל שלכן ובהתאם לצרכים שלכן, הרקע הרפואי שלכן והנעליים שאתן רוצות לייצר עבורן את המדרסים. לפרטים נוספים כל שאתן צריכות לעשות הוא להגיע אלינו את המכון האורטופדי שלנו בראשון לציון ונשמח לסייע לכן ולייצר עבורן מדרסים בהתאמה אישית.


דילוג לתוכן